Ader – Okada, Okada Manila’nın yalnızca “bir hissesine” sahiptir; Makao ve Konami


Bu haftaki Asya turlarında, Kumar İçeriden Bilgi SpringOwl Asset Management CEO’su ve Kurucu Ortağı Jason Ader’dan size özel dizi içgörü getiriyor. Ader almaya çalışıyor Okada Manila, 26 Sermaye Özel Amaçlı Satın Alma Şirketi aracılığıyla halka açıldı.

Ader: Okada’nın kendisine Okada Manila patronu demeye hakkı yok

Okada Manila’nın halka açılmasına katılımınız hakkında bize ne söyleyebilirsiniz?

Biz [26 Capital] ana şirketi Universal Entertainment aracılığıyla Okada Manila ile birleşmek için bir anlaşma yaptı. Universal, Okada Manila’nın en büyük hissedarıdır; satmıyor; tüm öz sermayesini anlaşmaya aktarıyor. Asya seyahati ve turizminin pandemi sonrası toparlanmasına yatırım yapmak için çok az değer biçilmiş bir fırsat olacağını düşündüğüm şeyi gerçekten yaratmaya çalışıyoruz.

Las Vegas, Orlando ve dünyanın dört bir yanındaki diğer oyun yargı bölgelerinde gördüklerime dayanarak, Asya’da pazarlar açıldığında olağanüstü miktarda seyahat turizmi ve oyun talebi olacak. Okada Manila mülkünde, sayıların neredeyse pandemi öncesi seviyelere yükseldiğini gördük. Bu, Çin’in, özellikle Makao’nun pandeminin ardından yeniden açılmasından önce.

Universal Entertainment, Kazuo Okada’nın Okada Manila’yı düşmanca ele geçirmesiyle ilgili nereden geliyor?

Kazuo Okada’nın neden olduğu aksama, her bakımdan yasa dışıdır. İnsanların anlamadığı şey, Universal’in Okada Manila’nın %99,9’una sahip olduğu. Kazuo Okada’ya temelde beş milyardan fazla hisseye sahip bir şirketin bir hissesi verildi. Beş milyar hisseye karşılık bir hisseniz varsa, kendinize sahip diyebileceğiniz son derece küçük bir hisseden yararlanırsınız.

Daha da yanlış anlaşılan şey, Universal Entertainment’ın hakim hissedarının Kazuo Okada’nın oğlu olmasıdır. Okada’nın oğlu olan bitene tamamen karşıdır. Universal’ı %100 destekliyor.

Lei Wai Nong: Uydu kumarhanelerinin Covid-19’a kadar ayrılması, oyun yasalarının revize edilmemesi

Macau’nun Ekonomi ve Finans Bakanı Lei Wai Nong, Macau’nun uydu kumarhanelerinin tahmini kalkışlarının bölgenin revize edilmiş oyun yasasıyla “hiçbir ilişkisi” olmadığını, bunun yerine “Covid-19 pandemisinin neden olduğu ekonomik etkinin” bir sonucu olduğunu iddia etti.

Makao’nun yerel basınına konuşan Nong, bazı uydu kumarhanelerin, çalışma yeteneklerine ilişkin önerilen bir yasama baskısına yanıt olarak “operasyonlarını ayarlamak” için başvurduklarını kaydetti. Ancak Nong, çıkış yapan uydu kumarhanelerin sayısının fazla olmadığını iddia ediyor.

“Daha da yanlış anlaşılan şey, Universal Entertainment’ın hakim hissedarı Kazuo Okada’nın oğlu. Okada’nın oğlu olan bitene tamamen karşıdır. Universal’ı %100 destekliyor” SpringOwl Varlık Yönetimi CEO’su Jason Ader

Aslında, uydu kumarhanelerinin yeni Makao yasaları altında fiilen engellendiği raporlarına rağmen, Nong, Hükümetin uydu operasyonlarının önünde durmayacağını iddia ediyor.

Nong, uyduların bir imtiyaz sahibine ait olan binalara dayanması gerektiği önerisinin yasal bir karar değil, yalnızca bir ticari karar olduğunu söyledi.

Çıkış yapan uydu kumarhanelerin 26 Haziran 2022’den sonra oyun operasyonlarını durdurması bekleniyor. Bu son açıklamanın ardından, kaç kişinin duracağı henüz belli değil.

APE tarafından City of Dreams & Mocha Clubs’ta kurulan oyunu

Asia Pioneer Entertainment (APE), hem City of Dreams hem de Mocha Clubs oyun katlarındaki slot makinelerine ve Concerto Stack dolaplarına Konami’nin All Aboard – Dynamic Dish’ini kurdu.

Konami’nin oyunu dört karışık miktarda bonus ve bir bağlantılı aşamalı jackpot içerir.

Oyunun All Aboard özelliği, bir yuvada veya dolapta altı veya daha fazla tren sembolü göründüğünde tetiklenebilir.

Konami’nin oyunu aynı zamanda bir tekrar kazanma sistemi sunarken, oyunculara dört bonus ve büyük bir ikramiye kazanma şansı sunuyor.

Konami Uluslararası Satış Müdürü Hideo Goto şunları söyledi: “Bu kurulum için ortağımız APE ile tekrar çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Kurulduğundan beri, kumarhane operatörlerinden olumlu geri bildirimler almaya devam ediyoruz. Gelecekte daha iyi haberler için sabırsızlanıyorum.”

APE Kurumsal Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Vicky Chan şunları ekledi: “All Aboard – Dynamic Dash, Konami tarafından üretilen basit ama çekici bir oyun.

“Her zaman büyük bir hit oldu ve ilk çıkışından bu yana diğer ülkelerde tutarlı bir şekilde kanıtlanmış bir performansa sahip. Bu oyunun oyuncular tarafından sevileceğine ve Macau’da başarılı olacağına inanıyoruz.”

Asya’da büyük bir kumar endüstrisi hikayesini kaçırdınız mı? Endişelenmeyin, Gambling Insider, Asya özetimize göz attı.


Canlı Bahis Siteleri