22 Ağustos Pazartesi günü töreni izleyin


Asya Küresel Oyun Ödülleri’nin ilk kazananları, 22 Singapur/Makao/Filipinler saatiyle (saat 10:00 BST) 17:00’de sanal bir etkinlikte açıklanacak. Etkinlik YouTube’da ve Kumar İçeriden BilgiLinkedIn sayfası.

Son dokuz yıldır Global Gaming Awards, kazananları belirlemek için uygulanan katı kurallar ve prosedürler nedeniyle oyun endüstrisindeki en güvenilir ve prestijli Ödüller olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.

Şirketler ve bireyler her zaman liyakate dayalı Global Oyun Ödülleri için kısa listeye alınır ve kazananlar kıdemli sektör yöneticileri tarafından seçilir. Bu yılki Jüri Paneli, Asia Pioneer Entertainment Holdings Genel Müdür Yardımcısı Vicky Chan, Melco Resorts & Entertainment Başkan Yardımcısı ve Genelkurmay Başkanı Akiko Takahashi, PH COO’su Angel Sueiro gibi Asya-Pasifik bölgesinden 20’den fazla üst düzey yöneticiden oluşuyor. Resorts, Platinum Entertainment CEO’su Paul Simmons, Interblock Asya Pasifik Başkanı Michael Hu ve daha fazlası.

Oylama süreci, Kraliyet Bağımlılıklarında KPMG tarafından bir kez daha bağımsız olarak karara bağlandı.

Genel Yayın Yönetmeni Julian Perry, “Etkinliğe bu yıl bizzat ev sahipliği yapamadığımız için üzgünüz, ancak aynı zamanda kazananları ve Asya-Pasifik’teki endüstriyi önümüzdeki hafta herkesle birlikte kutlayacağımız için çok heyecanlıyız” dedi. nın-nin Kumar İçeriden Bilgi.

BetConstruct, bu yılki Global Gaming Awards Asya’nın Lider Ortağıdır. Diğer etkinlik sponsorları arasında Pragmatic Play, Digitain, SA Gaming ve SimplePlay yer alıyor.

Bu yılki etkinliğin tam Kısa Listesi şu adreste görülebilir: globalgamingawards.com/asia.


Canlı Bahis Siteleri