Yeni Ayrıntılar, Cinayet Kurbanının Scratcher’dan 1 Milyon Dolar Kazandığını Önerdi


suç mahalli kaseti

Yeni ayrıntılar, Philadelphia’daki bir cinayet kurbanının öldürülmeden kısa bir süre önce kazı kazan kartıyla 1 milyon dolar kazanmış olabileceğini gösteriyor. [Image: Shutterstock.com]

Çok büyük bir tesadüf

Philadelphia’lı bir adamın öldürülmesiyle ilgili yeni ayrıntılar, onun tehlikeden önce piyangoyu kazanmış olabileceğini gösteriyor.

“Francis D” adında bir adam kazı kazan kartından 1 milyon dolar kazanmıştı.

Merhum 25 yaşındaki Francis Decero’nun 26 Nisan’da kayıp olduğu bildirildi. Philadelphia’nın güneyinde yaşıyordu ve burada 4 Mayıs’ta bir grup çocuk tarafından bir çalı yığınının içinde gizlenmiş olarak bulundu. Pennsylvania Piyangosu bunu ortaya çıkardı. “Francis D” adında bir adam, kurbanın evinden yaklaşık bir mil uzakta satın alınan bir kazı kazan kartıyla 1 milyon dolar kazanmıştı.

Decero’nun cesedi, dirseğinden vurulduğunu, başka bir kurşunla sıyrıldığını, dövüldüğünü, bıçaklandığını ve yakıldığını ortaya çıkardı. Yetkililer, kazanan biletin acımasız ölümünde bir faktör olup olmadığını doğrulamadı.

Decero’yu Bulmak

Polis, geçen Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında 31. cadde ve Tasker Sokakları yakınlarındaki çalılarda bir adam gördüklerini paylaşan birkaç çocuk tarafından kovalandıklarını söyledi. Adamın, tepki vermeyen ve daha sonra olay yerinde öldüğü açıklanan Decero olduğu ortaya çıktı.

Philadelphia polisi, Decero’nun en son 26 Nisan günü saat 18.00 civarında ET 1148 Ağaç Sokağı’nda görüldüğünü belirten bir kayıp kişi bildirimi yayınladı. Daha sonra karanlık bir araca girdi, yakınlarda kendi çift park yerini bırakıp kayboldu.

Decero’nun aracı sonunda aile üyeleri tarafından 13. Caddenin 2800 numaralı bloğunda bulundu.

cinayetin ardından

Decero’nun babası Lou Decero, CBS Philly’ye yanıtlar isteyeceğini söyledi.

“Umarım bunu yapanı bulurlar, bilmek istediğim şey bu” dedi. “O çocuğu herkes severdi. ‘Baba dışarı çıkıp yemek yemek ister misin? Hadi gidelim.'”

Bunu kimin yaptığını bilmek zorundayım, hiçbir sebep yoktu.”

“Yani, bundan daha iyi bir oğul bulamazsın. Bunu kimin yaptığını bilmeliyim, hiçbir sebep yoktu. Bunu kimin yapacağını bilmiyorum, umarım onu ​​bulurlar.”

Soygunun cinayette bir sebep olduğuna dair ilk raporlar o zamandan beri reddedildi. Hiçbir silah ele geçirilmedi ve tutuklama yapılmadı.


Güvenilir Bahis Siteleri