Wynn, Midtown Manhattan’daki Yeni Kumarhane için İlgili Teklif


Vegas'taki Wynn mülkleri

Gayrimenkul geliştiricisi İlgili Şirketler, bir New York kumarhanesi geliştirme umuduyla Resorts ile işbirliği yaptı. [Image: Shutterstock.com]

Devler takım kuruyor

Birbirine zıt iki endüstri devi, daha önce Jets ve Yankees stadyumları için düşünülen bir yerde New York’ta yeni bir Las Vegas tarzı kumarhane için vermek üzere bir araya geliyor.

Midtown Manhattan’da bir kumarhane lisansı için teklif vermek

Perşembe günü, New York merkezli emlak geliştiricisi İlgili Şirketler ve Wynn Resorts, Midtown Manhattan’da bir kumarhane lisansı için teklif verdiklerini açıkladı. Çift, Hudson Yards’daki Western Yards’daki kumarhaneyi geliştirmeyi planlıyor.

Hudson Yards’ın batı yarısı gelişmemiş durumda ve Related, kumarhanenin Manhattan bölgesindeki 25 milyar dolarlık gelişiminin bir sonraki aşamasına öncülük etmesini istiyor. Arazi bölümü bir zamanlar Madison Square Garden için yeni bir potansiyel ev olarak kabul edildi.

Wynn anlaşması, Related’a üç eyalet dışı oyun lisansı yarışında diğer endüstri rakiplerine bir sıçrama sağlıyor. Vornado Realty Trust gibi diğer emlak geliştiricileri, Hard Rock and Sands gibi şirketlerle ortaklıklar kurarken, Related bir kumarhane ortağı kuran ilk şirket.

Related’ın CEO’su Jeff Blau, firmasının Wynn ile olan ortaklığını “mükemmel bir çift” olarak nitelendirdi.

Gelişim için olgun

Wynn Resorts CEO’su Craig Billings, Nevada merkezli şirketin “muhteşem tatil deneyimlerinin yaratılmasını desteklemek için kompakt, lüks bir kumarhane katı kullanma konusunda uzun bir geçmişi” olduğunu söyledi.

Wynn, Las Vegas’taki Encore ve Wynn, Massachusetts’teki Encore Boston Limanı ve Çin’deki Wynn Macau’daki Wynn Macau, Wynn Palace ve Encore olmak üzere toplam altı kumarhane oteline sahiptir.

Billings, Wynn’in “gelişmemiz için beklentileri duymak için toplulukla etkileşim kurmayı” dört gözle beklediğini de sözlerine ekledi.

şehir için milyarlarca vergi geliri sağlamak”

İlgili’den Blau, Western Yards’ın gelişiminin birden fazla NY partisi için faydalı olduğunu düşündü. tarafından bildirildiği gibi New York TimesCEO, sitenin “turizm ekonomimizi canlandıracak ve şehir ve eyalet için milyarlarca vergi geliri sağlayacak” bir tatil yeri için ideal konumu sunduğunu söyledi.

Kartlardaki yard?

Related’ın portföyünde Time Warner Center, Bronx Terminal Market ve CityPlace gibi yüksek profilli projeler yer alıyor. Salgın, Related’ın Yards’ta yeni bir park, ofis ve konut kuleleri için 25 milyar dolarlık planını durdurdu ve Wynn ile yeni planlarının yolunu açtı.

Şimdi batık ve açıkta kalan tren istasyonunun hakim olduğu Yards’ın batı kısmının yeniden geliştirilmesi, selefi Andrew Cuomo için olduğu gibi New York Valisi Kathy Hochul’un gündeminde üst sıralarda yer alıyor.

Ortak teklif bir lisans kazanırsa NY kumarhanesini işletecek olan Wynn, Perşembe günkü işlemin kapanışında hisse senedinin hacim bazında %7,48 artışla 65,23$’a yükseldiğini ve önceki gün kapattığının neredeyse iki katı olduğunu gördü.


Güvenilir Bahis Siteleri