Canavarlar ve Gigablox ile Sınırları Zorlamak


Ken Williamson

Hot Rise Games’in son slotu Monsters vs , VSO News’in Haftanın Slotları listesine girdiğinden, oyunu tartışmak için tedarikçinin CEO’su Ken Williamson (resimde) oturduk.

Biraz farklı bir şey

Avustralya merkezli slot tedarikçisi Hot Rise Games, çevrimiçi oyun dünyasında dalgalar yaratıyor. Şirket, sektörde nispeten yeni – ilk oyununu henüz geçen yıl piyasaya sürdü – ancak deneyimli ekibi, heyecan verici yeni slotlar söz konusu olduğunda kalıbı kırmaya çalışıyor.

canavar temalı grafikler ve Gigablox tamircisi

Hot Rise Games’in en son sunduğu Monsters vs Gigablox kesinlikle tam da bunu yapıyor. Oyun Pazartesi günü canlı yayına girdi ve benzersiz canavar temalı grafikleri ve Gigablox mekaniği sayesinde, oyun oynamayı başardı. VegasSlotsOnline Haberler’ Haftanın Slotları.

Bu son sürüm ışığında, VSO Haberleri Hot Rise Games’in kurucusu ve CEO’su Ken Williamson ile slot tasarımına dair içgörülerini almak ve tedarikçinin sırada ne olduğunu öğrenmek için özel olarak konuştu.

Şirkete fazla aşina olmayan okuyucularımız için bize Hot Rise Games’ten ve Reel Play ve Yggdrasil bağlantınızdan biraz bahseder misiniz?

Hot Rise Games, Sidney, Avustralya merkezlidir. Hem ben hem de diğer kurucu Josh Miranda sektörde yaklaşık 15 yıl geçirdim. Tüm çalışanlarımız da daha önce birlikte çalıştığımız deneyimli ve yetenekli kişilerdir, bu nedenle hemen işe koyulacaklarını ve bize bu kalite avantajını hemen vereceklerini biliyorduk.

Reel Play ile bağlantılarımız çok eskilere dayanıyor. Bu ekibi kurarken, onlarla dağıtım ve teknik amaçlar için bazı ortaklıklar kurduk. Bu aynı zamanda bize Yggdrasil ile olan bağlantıyı da sağladı. Biraz farklı bir şeyler ekleyebileceğimizi bildiğimiz bir şey olan Gigablox tamircisini aldık.

Hot Rise Games, son derece rekabetçi alanda kalabalığın arasından sıyrılmak için ne yapıyor?

Birinin oyun tedarikçisi olarak gelip özellikle ilham almayan aynı oyunlardan bir seçki sunabileceği günler çoktan geride kaldı.

Geçen yılın başlarında Legion Hot 1 adlı ilk oyunumuzu piyasaya sürdük. En başından beri, bu kaliteyi doğru bir şekilde elde etmeye ve oyunlarımızın rekabette öne çıkan benzersiz bir şey sunmasını sağlamaya odaklandık. Hepsinin bu nedenle farklı bir unsuru var.

yol haritamızda yer alan oyunlar bu çizgiyi zorlamaya devam edecek

Bunu belirlediğimize göre, bu oyunlara görünüm ve his açısından daha fazla kişilik katmaya çalışıyoruz. Monsters vs Gigablox, muhtemelen bunun gerçekten bariz olduğu ilk oyun, ancak yol haritamızda yer alan oyunlar, yüksek kalitenin yanı sıra ilginç ve ilgi çekici olarak bu çizgiyi zorlamaya devam edecek.

Monsters vs Gigablox gerçekten eşsiz bir konsept. Slot hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Belli ki Yggdrasil’in tamircisi olan bir Gigablox oyunu. Temel oyunu bir özellik haline getiren Gigablox tamircisinin en iyi parçası olduğuna inandığımız şeyi aldık. Büyük kazançları bir arada gruplandırmak için farklı bloklarla birlikte her zaman farklı makaraların gelmesini sağlar.

Bunu daha rastgele hale getirmek ve Gigablox’un makaralar arasında serbestçe dolaşmasına izin vermek için uyarladık. Bu bizi altı farklı karaktere sahip olduğumuz temaya götürdü. Bu büyük karakterlerin makaralar boyunca farklı yerlere inmesine gerçekten yardımcı oldu. Bu gerçekten onun kalbi.

İlginç. Fikir, mekanik ve oradan formla mı başladı yoksa tema ile mi başladı?

Genellikle önce tamirciyle başlarız ama onu bütünsel hale getirmeye çalışırız. Konsepti bulacağız, ona bir tema koymaya çalışacağız ve sonra biraz ileri geri olacak. Bu erken aşamalarda, farklı unsurların doğru bir şekilde bir araya gelmesini gerçekten sağlıyoruz.

Okurlarımızın deneyebilecekleri başka Hot Rise Games slotları var mı?

Legion Hot 1 ilk sürümümüzdü. Alışılmadık bir düzeni ve toplama mekaniği var, bu yüzden siz ilerledikçe ve sembolleri topladıkça gelişir. Bu, wild’lar ve çarpanlar ekleyerek makaraları açar.

bu son dönüş başlayacak ve büyük bir kazanma şansları artıyor

Bu, özelliğe ve ardından Sıcak 1’e kadar birikiyor. Bu, ücretsiz dönüşlerin son dönüşünü büyük bir kazanç haline getiriyor, bu nedenle fazladan vahşiler var. Bu şekilde oyuncu, sessiz bir özelliği olsa bile, son dönüşün devreye gireceğini ve büyük bir kazanma şanslarının arttığını bilir.

Son olarak, Hot Rise Games’in 2022’nin geri kalanı için planları nelerdir?

Çok fazla bir şey veremem, ancak bu yıl Monsters vs Gigablox’un devamı olarak gelecek başka bir taksitimiz var. Oyunun çıkış şeklini gerçekten seviyoruz. Hayattan daha büyük karakterlerden oluşan yepyeni bir kadroya ve bazı yeni özellik mekaniğine sahip olacak. Bu tarzı ve kişiliği gerçekten geliştirmek istiyoruz.

Yeni Çevrimiçi Slotlar sayfamızda Monsters vs Gigablox ve VegasSlotsOnline’ın diğer ücretsiz slotlarını oynayın.


Güvenilir Bahis Siteleri