Global Gaming Awards Asya 2022: Kısa liste belirlendi


Kumar İçeriden Bilgi Asya Küresel Oyun Ödülleri Kısa Listesinin belirlendiğini duyurmaktan mutluluk duyar. Kısa listeye giren tüm şirketlerle şu anda iletişim kuruluyor, bu nedenle gelen kutunuza göz kulak olun.

Nisan ayında açıklandığı gibi, bu bizim ilk Gaming Asya etkinliğimiz olacak. Las Vegas ve Londra’daki Global Gaming Awards etkinliklerinin başarısının ardından ve Asya-Pasifik’in zaten dünyanın en büyük oyun pazarlarından biri olduğu göz önüne alındığında, o bölge için özel bir Global Gaming Awards etkinliği başlatmak mantıklıydı.

Son dokuz yıldır Global Oyun Ödülleri, oyun endüstrisindeki en güvenilir ve prestijli Ödüller olmuştur. Şirketler ve bireyler her zaman liyakate göre kısa listeye alınır ve kazananlar C düzeyindeki endüstri yöneticileri tarafından seçilir. Kraliyet Bağımlılıklarındaki KPMG, tam şeffaflık ve adalet sağlamak için oylama sürecini bağımsız olarak karara bağlar.

Global Gaming Awards’ın Asya baskısı da farklı olmayacak. Şirketlerden son 12 ayda neler başardıklarını anlatan kendi adaylıklarını aldık. Ek olarak, Kısa Listeyi tamamlamadan önce bağımsız danışmanlardan ve sektör uzmanlarından öneriler istedik.

Genel Yayın Yönetmeni Julian Perry, “Küresel Oyun Ödülleri Asya’nın şimdiden yarattığı ilgi bizi çok şaşırttı” dedi. Kumar İçeriden Bilgi.

“Kısa listenin tamamını yakında herkesle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz ve elbette kazananların kim olduğunu bir aydan biraz fazla bir süre içinde öğreneceğiz” diye ekledi.

Bu yılki Global Gaming Awards Asia’da dokuz kategori olacak. Tam Kısa Liste önümüzdeki haftalarda halka açıklanacak ve kazananlar 22 Ağustos’ta sanal bir etkinlikte duyurulacak. Ekibimiz, 2023’te Asya’nın ikinci Küresel Oyun Ödüllerini bizzat düzenlemeyi umuyor.

BetConstruct, bu yılki Global Gaming Awards Asya’nın lider ortağıdır. Diğer etkinlik sponsorları arasında Digitain, SA Gaming ve SimplePlay bulunmaktadır.


Canlı Bahis Siteleri