TG Lab Hollanda pazarına giriyor


TG Lab, oyuncu hesabı yönetim platformu ve iGaming/spor kitabı platformu için gerekli sertifikaları aldıktan sonra Hollanda pazarına girdi.

B2B sağlayıcısı artık operatörlerinin yakın zamanda düzenlenen pazarda ilk kez yer almalarına yardımcı olabilir.

Gelişmiş otomasyonla elde edilen TG Lab iGaming platformu, operatörlerin teknolojinin kontrolünü ele geçirmesine ve ürün inovasyonunu hızlandırmasına olanak sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, işletme maliyetlerini azaltır.

Şirketten yapılan açıklamada, “Platformun öne çıkan özellikleri arasında, birden fazla düzenlenmiş pazarda birden fazla markayı tek bir platformdan yönetebilme ve operatörün kendi ihtiyaçlarına göre ısmarlama işlevsellik ekleme yeteneği yer alıyor” dedi.

Sağlayıcı kısa süre önce Belçika ve Almanya’da çıkış yaptı ve İngiltere ve Malta’da lisanslara sahipken, platformu birkaç İskandinav ve Baltık ülkesinde onaylandı.

TG Lab CEO’su Ugnius Simelionis, “Hollanda, Avrupa’daki en büyük çevrimiçi kumar pazarlarından biri olma potansiyeline sahip ve ilk rakamlar şimdiden ilk beklentileri aşıyor” dedi.

“Şu anda genişleme planlarımızı DACH bölgesine odaklıyoruz, bu nedenle Hollanda’da piyasaya sürülmek için gerekli sertifikaların alınması bu stratejiyi destekliyor ve Almanya ve Belçika gibi pazarlarda aktif olduğumuz Batı Avrupa’daki varlığımızı daha da güçlendiriyor.

“Platformumuzun, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin Batı Avrupa ve ötesindeki tüm düzenlenmiş pazarlardaki operatörlere sunulmasını sağlamak için büyük çaba harcıyoruz ve pazar büyümeye ve olgunlaşmaya devam ederken Hollanda’da önemli bir oyuncu olmayı umuyoruz.”