Ted Cruz, Çocuklar Gömülürken Poker Hakkında Tweetler


ted cruz

Teksas, Uvalde’deki okula silahlı saldırı kurbanları için cenaze törenleri sürerken, Teksas Senatörü Ted , After Dark görünümü hakkında tweet atıyor. [Image: Shutterstock.com]

Poker After Dark’ta “Gülünç eğlence”

Memleketi Teksas’ta bir ilkokulda 19 çocuk ve iki öğretmen katledilirken, silahlı iyi insanların bir saat boyunca ellerinin üzerinde oturduğu hafta, Cumhuriyetçi Senatör Ted Cruz, silah haklarını savunmak için NRA Sözleşmesine gitti, “Kötülüğün varlığının yasalara saygılı vatandaşları silahlandırmak için en iyi sebeplerden biri olduğu” konusunda ısrar ediyor.

Ted Cruz, poker oynadığı “gülünç eğlence” hakkında övünüyordu.

Bu çocukların birçoğunun gömüldüğü gün, Ted Cruz PokerGO’nun yeni yayınlanan bir bölümünde poker oynadığı “gülünç eğlence” hakkında övünüyordu. Karanlıktan Sonra Poker.

Teksas senatöründen gelen ses sağırlığının ötesindeydi. Duygusuzluk derecesinde duyarsızlık, sosyopatlık derecesinde kayıtsızlık, kalpsizlik derecesinde gaddarlıktı.

Beni bir kez kandır, büyükanne

Cumhuriyetçi Senatör Lindsay Graham bir keresinde “Ted Cruz’u Senato’nun zemininde öldürürseniz ve duruşma Senato’da olsaydı, kimse sizi mahkum etmezdi” demişti. 2016 Cumhuriyetçi cumhurbaşkanlığı birincil yarışı sırasında, diğer aday Marco Rubio, “Ted zor bir hafta geçirdi çünkü şu anda olan şey, insanlar onun hakkında daha fazla şey öğreniyor” dedi.

Söylemek yeterli, Cruz kendi partisinde her zaman popüler değildi ve Robert Mercer tarafından finanse edilen siyasi RTA’yı (Gerçek Zamanlı Yardım) Cambridge Analytica biçiminde kullanmadan iktidara yükselişini hayal etmek zor. Normalde en tiksindirici politikacılarla bile ilişkilendirilen çekicilik, karizma ve insan becerilerinden temelde yoksundur, bu yüzden onun karşısına nasıl çıkacağını görmek ilginçti. Karanlıktan Sonra Pokerünlü bir şekilde sıkıcı kısımlarda bırakan ve yorumcunun masa konuşmasına ikinci keman çalmasını sağlayan bir şov.

genç Cruz eve gidene kadar ağladı

Kısa bir röportajda Cruz, pokeri genç bir çocukken nasıl öğrendiğini anlattı. Küçük “Rafael”in (gerçek adı) on haftalığına 50 sentlik harçlığını biriktirip 5 doları büyükannesinin mutfak-poker masasına getirmesinin hikayesini anlattı. Meemaw açıkça bir kart köpekbalığıydı, bu yüzden para uzun sürmedi ve genç Cruz eve gidene kadar ağladı.

Bu beni, bazı kurnaz eski zamanlayıcılar tarafından bir daha asla alt edilmemeye kararlı olan Cruz için nasıl biçimlendirici bir an olduğunu düşündürdü. 2018’de kampanyasının, yaşlı Teksaslıları kampanyasına bağışta bulunmaları için kandırmak için şüpheli postaları nasıl kullandığını hatırladım. Sonra, Aralık 2021’de Bob Dole’un cenazesinde düzinelerce yaşlı insanın huzurunda maske takmayı nasıl reddettiğini hatırladım.

“Beni bir kez kandır büyükanne…”

Lucifer etinde

Poker dünyası bu poker görünümünün geleceğini biliyordu. Ağustos ayında Phil Hellmuth, Cruz’un dizinin bir sonraki bölümünde yer alacağı haberini bize verdi. Karanlıktan Sonra Poker.

Kadro, poker efsanesi Doyle Brunson, satranç oyuncusu ve yorumcu Alex Botez, muhafazakar yayıncı/uzman Clay Travis, emlak yatırımcısı Graham Stephan ve YouTube süperstarı MrBeast tarafından tamamlandı. Bölüm düşer düşmez, Cruz bunu duyurmak için Twitter’a gitti.

Poker topluluğundan bazıları olumlu yanıt verdi ve hatta bunun çevrimiçi pokerin federal düzeyde yasallaşma şansı için olumlu bir adım olabileceğini öne sürdü. Brunson, Teksas Senatörü için kendi onayını tweetledi.

Sonra Hellmuth’un harekete geçmesi uzun sürmedi.

Bununla birlikte, insanların büyük çoğunluğu tiksinti duyuyordu, birçoğu bir zamanlar Cumhuriyetçi Eski Meclis sözcüsü John Boehner tarafından “Etli Lucifer” olarak tanımlanan adam hakkında renkli eleştirilerde bulundu.

Cruz’un tweetleri ve görünüşü poker topluluğunda öfkeye yol açtı

Ülke, yılın 27. okul saldırısının ve tarihinin en kötü üçüncü olayının yasını tutarken, Cruz, bu ilk tweet’i, poker başarıları hakkında üç tweet daha ekleyerek, Amerikan poker ve satranç profesyoneli Jennifer Shahade’yi iğrendirecek şekilde izledi:

Gösteri Ağustos ayında kaydedilmiş olabilir, ancak Cruz yirmi yıldır Amerikan siyasetinde tartışmalı bir figür. Roe v. Wade’in devrilmesini destekliyor. Eşcinsel evliliğe ve sivil birlikteliklere karşı çıkıyor. İklim değişikliği konusundaki bilimsel fikir birliğini reddediyor. Silah kontrol düzenlemelerinin genişletilmesine karşı çıkıyor.

Hiç şüphe yok ki, EPT şampiyonu Ben Wilinofsky, suçun bir kısmını Cruz’un kadroyu önceden bilen masa arkadaşlarına yükledi:

Cancún Cruz, seçmenlerinin yanında olmamakla suçlandı

Bu, Senatör Cruz’un seçmenlerinin bir devlet adamı gibi davranmasına ihtiyaç duyduğu bir zamanda ilk kez düşüncesiz davranışı değil. Şubat 2021’de Teksas, bir kar fırtınası sırasında ciddi elektrik kesintileri yaşadı. Milyonlarca insan dondurucu soğuklarla karşı karşıya kalırken – ve 246 kişi öldü – Cruz, Meksika’nın Cancún kentine giden bir uçağa binerken görüldü.

Cruz’un uçaktaki fotoğrafları viral olduktan sonra, senatör Teksas’a döndü. Sert eleştirilerle karşı karşıya kalarak, 1000 millik gidiş-dönüş yolculuğunu sadece “iyi bir baba olmaya çalıştığı” “kızlarına eşlik etmek” için yaptığına dair beklenmedik bir kapak hikayesi uydurdu. Oldukça şeffaf bir blöftü.

Cruz sorumlu olmalı ama bunun yerine sistemik sorunların suç ortağı.

Bugün, Teksas hala yürek parçalayıcı bir trajediden sarsılıyor. Amerika, günlük hayatın korkunç bir parçası haline gelen toplu katliamlara pek çok açıdan duyarsız. Eylem zamanı olmalı; silah reformu ve akıl sağlığı hizmetlerine yapılan büyük yatırımlar için. Cruz suçlamaya öncülük etmeli, ancak bunun yerine NRA’nın cebinde sistemik sorunların suç ortağı ve Kongre’deki silah yanlısı bireylerden ve gruplardan en çok para alan tek kişi. Bu “eğlenceli” tweet’lerin özellikle aşağılık olmasının nedeni budur.

CNN ve Telemundo yazarı Ana Navarro-Cárdenas, tweetlerinin zamanlaması karşısında özellikle dehşete düştü:

Qasim Rachid, Cruz’un sempati eksikliğinin kasıtlı olduğunu öne sürecek kadar ileri gitti:

Öğrenilmeyen dersler

Pokerin kendisine geldiğinde, Cruz daha becerikli taraftaydı, büyük kör bahsini, eşi Heidi’yi Donald Trump’ın sözlü saldırılarından daha fazla savundu, ancak 2007’de seks oyuncakları yasağını savunmaktan daha azdı.

Oynadığı önemli bir elinde, Phil Hellmuth’a cep dokuzlarıyla üç bahse girdi ve The Poker Brat’ın King-Ten’i katlamasını sağladı. Poker ustası ve öykücü Barny Boatman, 6 Ocak’ta Capitol yerel teröristler tarafından yağmalanırken bile Cruz’un Joe Biden’ın seçim zaferini devirme çabalarını nasıl desteklediğini ima ederek yorumuyla her zamanki gibi formdaydı.

Cruz’un siyasi pozisyonları ve eylemleri onu Amerikan hayatında kutuplaştırıcı bir figür haline getirdi, ancak bundan ayrı olarak, şefkat gerektiren anlarda tutarlı insanlık eksikliği var. Partizanlığı bir kenara bırakıp sadece düzgün bir insan olmanız gereken zamanlar vardır.

Haziran 2015’te, Beau Biden’ın cenazesinden önceki gece, Cruz halka açık bir konuşmada Joe Biden ile dalga geçti. Daha sonra özür diledi ve “keder zamanında” bu kadar küstah davranmanın bir hata olduğunu söyledi. Senatör açıkça dersini hiç almamış.


Güvenilir Bahis Siteleri