Şirketler neden bir inovasyon kültürüne ihtiyaç duyar?


Yggdrasil Gaming Ürün ve Program Başkanı Stuart McCarthy, Kumar İçeriden Bilgi tedarikçinin yeniliklerin ön saflarında yer almayı hedefleri hakkında.

Yggdrasil’de inovasyona bu kadar çok değer veriliyor?

Basitçe söylemek gerekirse, biz Yggdrasil, büyük ve küçük stüdyoların kumarhane operatörlerinin ve nihayetinde oyuncuların dikkatini çekmek için yarıştığı oldukça rekabetçi ortamda varız. Oyunları nasıl oluşturduğumuza, nasıl iş yaptığımıza veya oyuncu ve operatör katılımını sağlamak için nasıl yeni araçlar tasarladığımıza dair sürekli bir rekabet avantajı bulmak için sürekli araştırma yapılmadan, pazardaki yerimiz kısa sürede daha aç ve daha akıllı sağlayıcılar tarafından alınacaktır. Bu nedenle, tüm yenilikler Yggdrasil DNA’sında yerleşiktir.

İnovasyonu nasıl tanımlarsınız? Hangi unsurları içerir?

Oyunun kurallarını değiştiren harika bir fikir almak ve onu büyük bir şekilde uygulamak. Statükoya meydan okuma ihtiyacından, işlerin nasıl daha iyi yapılabileceğini tanıma yeteneğinden ve değerini en üst düzeye çıkarmak için bu fikri kusursuz bir şekilde gerçekleştirme dürtüsü, becerisi ve kararlılığından kaynaklanır.

En başarılı inovasyonunuz nedir ve neden?

Bugüne kadar, GATI’nin (Oyun Uyarlama Araçları ve Arayüzü) en büyük yenilik parçamız olduğunu söyleyebilirim. Yggdrasil’in oyun endüstrisinde bir güç olduğu 10 yılda birçok harika şey yaptık. Muhtemelen BOOST™ pazarlama araçları paketimiz bizi haritaya koymamıza yardımcı oldu, iSense oyun çerçevemiz bize kolaylaştırılmış geliştirme süreleri ve ultra hızlı yükleme süreleri sağlayarak yaratıcı ekiplerimizin ve GEMS’imizin (oyun etkileşimi mekanikleri) yeteneklerinden yararlanmamızı sağladı. GIGABLOX™, MULTIMAX™ ve DOUBLEMAX™ üstün oyun performansı sağlamaya devam ederken; ama bence sonuçta GATI, Yggdrasil’in geleceğini belirleyecek yenilik.

GATI, kumarhane slot oyunlarının nasıl oluşturulduğunu ve dağıtıldığını tamamen yeniden tasavvur ediyor ve Yggdrasil oyunlarının ve Yggdrasil Masters programından olanların nasıl ticarileştirildiğinin merkezini oluşturuyor. Bir oyun stüdyosu olarak, bir RGS oluşturmak (veya satın almak) ve sürdürmek zorunda olduğunuz oyunları oluşturmayı düşünmeden önce, bu RGS’yi birden fazla yargı alanında bulun ve bu çözümü her yeni piyasa düzenlemesinin yarattığı meydan okuma… ve sonra operatörlerle anlaşmalar yapmak ve entegre etmek zorunda kaldınız.

Oyunları nasıl oluşturduğumuza, nasıl iş yaptığımıza veya oyuncu ve operatör katılımını sağlamak için nasıl yeni araçlar tasarladığımıza dair sürekli bir rekabet avantajı bulmak için sürekli araştırma yapmadığımız takdirde, pazardaki yerimizi çok geçmeden daha aç ve daha akıllı sağlayıcılar alacaktır. Stuart McCarthy, Yggdrasil

GATI, farklı teknolojilerde ve dünyanın dört bir yanındaki konumlarda gelişen birden fazla stüdyonun, bir oyunun her pazarda düzenlemelere hazır olmasını sağlayan eksiksiz bir otomatik geliştirme, test ve pazarlama araçları paketi ile oyunları tek bir birleşik platformda güvenli bir şekilde oluşturmasına olanak tanır. teslim etmek isteyebilir. Tüm ağır yükleri oyun stüdyolarından alır ve en iyi yaptıkları şeye odaklanmalarını, harika oyunlar oluşturmalarını sağlar. 2020’de ilk kez devreye aldığımızdan bu yana GATI, hem Yggdrasil hem de Masters aracılığıyla 150’den fazla oyunu piyasaya sürdük. İş yapma şeklimizi yeniden tanımladı ve operasyonlarımızı dört yıl önce hayal bile edilemeyecek bir yere ölçeklendirmemizi ve ticarileştirmemizi sağladı. katıldığımda.

Organizasyon içinde inovasyonu nasıl beslersiniz?

Yenilik, kuruluş içindeki fikirlere ve diyaloğa açıklık ile beslenir. Aynı zamanda, ivme ve mükemmellik sunumunun ritmini oluşturmak ve ekip içinde başarının kutlanması hakkında da çok şey var. Bir kültürü ve fikirlerin başarılı bir şekilde ticarileştirilmesiyle gelişen bir şirketseniz, başarılı olmaya devam etmek için iyi bir konumdasınız.

İnovasyon kendiliğinden mi ortaya çıkıyor yoksa planlı bir süreç mi?

Çok planlı bir süreç. Fikirler kesin olarak ortaya çıkabilir, ancak ticari uygulaması olmayan fikirler yenilik değildir. Fikirleri toplamak ve değerlendirmek, onlara meydan okumak ve onları planlanabilen, iletilebilen ve ticarileştirilebilen net bir değere dönüştürmek için zaman ayrılmalıdır.


Canlı Bahis Siteleri