Şirket Ukrayna durumundan derinden etkilendi – ancak güçlü kalıyoruz


EveryMatrix Group CEO’su Ebbe Groes söyledi Kumar İçeriden Bilgi tedarikçi, ülkenin komşu Rusya tarafından işgal edilmesinin ardından Ukrayna’daki savaşın duygusal çalkantısına rağmen “güçlü kalıyor”.

Groes, Ukrayna’dan ayrılmak isteyen şirketin tüm kadın çalışanlarının ve erkek personelin eşleri, kızları ve oğulları gibi artık bunu yaptığını söylüyor.

Örgüt ayrıca yakındaki Romanya’daki ofisini Ukrayna’dan personel ve personel taşımak için kullanabildi.

Groes anlattı Kumar İçeriden Bilgi: “Ukrayna’nın Rus işgali, orada 200’den fazla personelimiz olduğu için EveryMatrix’i derinden etkiliyor. Üretim açısından, başka yerlerde barındırılan sunucular ve dünya çapında birkaç başka geliştirme ofisi ile iyi gidiyoruz. Duygusal olarak, iyi değiliz, ama iyiyiz. Ukrayna’nın içinde ve dışında güçlü kalmak Aileleriyle birlikte Ukrayna’dan ayrılmak isteyen tüm kadın personeller, erkek personelimizin eşleri, kızları ve oğulları gibi, şimdiye kadar bunu yaptı.

“Çoğundan daha şanslıyız. Ana ofisimizin Polonya yakınlarındaki batıda bir şehir olan Lviv’de olması nedeniyle şanslıyız. Ve şu ana kadar Lviv az çok saldırılardan arınmış durumda. Romanya’da Ukrayna sınırındaki büyük ofis Bu, Romanya’ya gitmek, sınırdan otel almak ve daha sonra daire kiralamak isteyenler için güvenli ulaşım organize etmek için gönüllü olan Rumen personele sahip olarak, bu göçü lojistik olarak kolayca karşılamamızı sağladı. , nimetlerimizi sayıyoruz ve başkalarının çok daha az şanslı olduğunun çok farkındayız.”

Groes, EveryMatrix’in müşterilerine ve ortaklarına özellikle bu zor zamanlarda gösterdikleri anlayış için teşekkürlerini sundu. CEO ayrıca, yardım etmek isteyen herkesi bu insani kriz sırasında yardım eden birçok hayır kurumuna bağışta bulunmaya çağırdı.

Devam etti: “Müşterilerimiz çok anlayışlı ve bunun için minnettarız. Çalışanlarımız sınırın her iki tarafında kesinlikle harika ve kararlı – ve gerçekten, gördüklerimden daha fazla gurur duyamazdım! banka hesapları bol – insani yardım çabalarına biraz daha fazla harcama yapmamıza izin veriyor.

“Yardım etmek isteyen varsa, Kızıl Haç’a, UNICEF’e veya şu anda bu alanda faaliyet gösteren diğer kuruluşlara bağışta bulunun. Ukrayna’da çok şeye ihtiyaç var ve katkıda bulunabilecek pek çok yol var. EveryMatrix’te iyiyiz. Derinden endişeli, gergin, ama iyi ve bunu görmek için kararlı!”