Relax Gaming, operatörleri Dream Drop Jackpots lansmanı için hazırlıyor


Relax Gaming, 4 Mayıs 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni ürünü Dream Drop Jackpots’un özel bir önizlemesini operatörlere sundu.

Şirket tarafından düzenlenen bir web seminerinde konuşan Relax Gaming CPO’su Simon Hammon ayrıca mevcut pazara ve grubun 2023 ve sonrası vizyonuna genel bir bakış sundu.

Dream Drop ile ilgili olarak Hammon, “Amacımız oyuncular ve operatörler için bir numaralı jackpot olmak ve esasen yüksek aksiyon ve çok çeşitli teklifler sunan bir ürün üretmek” dedi.

“Bu yüzden birkaç şey yapmak istedik; Çok daha ulaşılabilir hissettiren büyük bilet ikramiyeleri, biz gerçekten o kazanmaya yakın deneyimi, o kazanmaya yakın hissi ve piyasada sıkça görülenden çok daha ağır aksiyonları elde etmek istiyoruz.

“Bu sürekli sıcak mod modunu istiyoruz. Burası bir operatör için satın alma seviyelerinin yükseldiği, oyuncu heyecanının arttığı, gerçekten büyük bir ödüle ulaşmanın somutluğunun daha sık olması ve daha somut hissettirmesi gerektiği yerdir.”

Ürünün, amiral gemisi lansmanını temsil eden Temple Tumble 2 ile tam olarak bir ay sonra piyasaya sürülmesi planlanıyor. Grubun amiral gemisi yapımlarından biri olan Temple Tumble oyununun devamı niteliğindedir ve “Relaketin sağlam bir klasiği”dir.

Bununla birlikte, yıl boyunca eklenecek birkaç oyun daha olacak ve Hammon şunları açıklıyor: “Bizim için son derece önemli olan bir şey, daha fazla lider başlık eklediğimizden emin olmak ve özellikle bu yıl açısından agresif bir yol haritamız var. daha fazla içerik eklemek.”

Relax’ın CPO’su ayrıca mevcut pazara ve Dream Drop’un piyasaya sürülmesinin buna nasıl uyduğuna değindi. Uzun yıllardır pazarın içinde yer aldığından, yaklaşmakta olan ürün lansmanının arkasındaki mantığı açıkladı.

“Temelde, bu yeni bir alan değil” dedi. “Piyasada çok sayıda iyi ürün, piyasada güvenilir ürünler, bir süredir piyasada olanlar var.

“Bu pazarı çok iyi biliyorum. Belli ki piyasada pek çok ürün var ama yeni bir gözle baktık ve anlamaya çalıştık, yeni bir katılımcıya yer var mı? Ve bu ürünün kalabalığın arasından sıyrılması için neye benzemesi gerekiyor? Piyasada neler olup bittiğini gerçekten analiz etmeye çalıştığımız yer burasıydı.”

Hammon, mevcut ikramiyelerin hem büyük bilet hem de günlük olarak bazı olumsuz yönleri olduğunu kaydetti. İlki açısından bu, kazançlar arasındaki uzun döngüleri, ikramiyenin ne zaman düşeceği konusundaki belirsizlikleri ve oyunun nispeten sıcak olmadığı uzun dönemleri içerir.

Oyun oluşturma, oyun içeriği söz konusu olduğunda, pazar son birkaç yılda önemli ölçüde değişti. Sonuç olarak, bu aynı zamanda ikramiyeler için de geçerli olacaktır.

Piyasadaki bazı oyunların oldukça eski olduğunu ve oldukça eski matematik modelleriyle, yani tek gerçek çekiciliğin ikramiye unsuru olduğunu belirterek devam etti.

İkincisi ile ilgili olarak, Hammon, sorunların büyük ödüllerin o kadar büyük olmamasını ve aynı oyuncu grubunun bu günlük ikramiyeleri çok sık kazanmasını içerdiğini söyledi. Ayrıca, oyunlar pazar lideri kalitede olma eğilimindedir ve gerçekten çok büyük bir satın alma aracı sunmazlar.

Hammon, “Oyun oluşturma ve oyun içeriği söz konusu olduğunda pazar son birkaç yılda çarpıcı bir şekilde değişti” dedi. “Yani nihayetinde, bu aynı zamanda ikramiyeler anlamına da gelir.”

Relax, yaklaşmakta olan lansmanla kesinlikle büyük emellere sahip ve Hammon, şirketin en son ürünüyle gerçekten neyi başarmak istediğine dair daha fazla fikir veriyor.

Relax Gaming CPO’su, “Bunun piyasadaki en büyük olması gereken jackpot olacağını düşünüyoruz” dedi. “Gerçekten gerçek bir milyoner üreticisi ve büyük bilet ikramiyelerinin geleceğine inanıyoruz. Kazanmanız gereken beş büyük ikramiye olacak ve bu ödülleri kazanmanın ve kazanmanın birden fazla yolu olacak. En yüksek kalitede oyun ürünü olacak.”