Pokimane, Tren Enkazından İlham Alan Kumarbazın 60 bin Dolar Düşmesini Tavsiye Etti


pokimane

Twitch yayıncısı , Trainwreck’in onlara 60.000 dolarlık kumar zararına ilham vermesinden sonra bir hayranını yardım aramaya çağırdı. [Image: Twitch.tv/pokimane]

Anonim hayran 60.000 $ kumar kaybetti

Popüler Twitch yayıncısı Imane “Pokimane” Anys, Trainwreck’in kumar akışlarının 60.000 dolar kaybetmesine neden olduğunu iddia ettikten sonra bir hayranını rehabilitasyona gitmeye çağırdı.

Poki’nin Twitch sohbetindeki hayran, “Dürüst olmak gerekirse 60k + kaybettim çünkü ne yazık ki Trainwreck’i tavşan deliğinden aşağı takip ettim ve hala gidiyorum” dedi.

Tren kazası, ekran başında geçirdiği zamanın çoğunu kumarla geçiren Twitch’te popüler bir figür. Tehlikeler konusunda şeffaftı ve bu kadar çok para ödenmezse asla kumar oynamayacağını iddia ediyor. Ne yazık ki, sadece maruz kalma, bir Twitch kullanıcısının borç batağına düşmesine neden olmuş gibi görünüyor.

Pokimane Yanıtlıyor

Pokimane, çekici kişiliğinin yanı sıra, hafif kalpli ve mantıklı doğası nedeniyle Twitch’te seviliyor. Sıkı bir hayran kitlesine sahip ve en azından 2018’den beri bir milyon takipçi.

Geniş kitlelere sahip Twitch yayıncıları, sohbetteki mesajları her zaman yakalamazlar, ancak bu kullanıcı Poki’ye takılıp kalmış durumda.

“Durmayı düşünüyor musun? 60.000 dolar düştün!”

“Durmayı düşünüyor musun? 60.000 dolar düştün!” Herhangi biri bağırdı. “Sadece daha ileri gidebilir. Bunun farkındasın, değil mi? Çok meraklıyım. Lütfen bize daha fazlasını anlatın. Madem bu kadar aşağıdaysan neden hala gidiyorsun?”

Anys ayrıca izleyicilerine kumar şirketlerinin her zaman patronları sömüreceğini hatırlatmaya devam . Kumar endüstrisinin yırtıcı olduğunu ve kumarbazların para kaybetmesi üzerine kurulduğunu söyledi.

hayran daha sonra sohbetinde onaylandı Poki’nin yanıt verdiği bir bağımlılıktan muzdarip olduklarını söyledi:

Anys, “Bunu tek başınıza yapmaya çalışmayın,” dedi. “Bu bağımlılığı tek başınıza kolayca yenebileceğinizi düşünmeyin. Bu bağımlılığı ortadan kaldırmak veya en azından hayatınızdaki etkiyi ortadan kaldırmak için adım adım size yardımcı olabilecek kaynakları ve insanları arayın.”

Tren kazasının etkisi

Gerçek adı Tyler Niknam olan Trainwreck, ekrandaki zamanının çoğunu kumarla geçiriyor ve sektörle eş anlamlı hale geldi. 31 yaşındaki oyuncu, 2016’dan beri istikrarlı bir şekilde takipçi sayısını artırıyor. Ekim 2020’de bir milyona ulaştı.

açgözlü olma yoksa bedelini ödersin”

Sektördeki ününe rağmen, takipçilerine kumarın uzun vadede sürdürülebilir olmadığını hatırlatmakta gecikmedi. Hatta yakın zamanda attığı bir tweet’te “açgözlü olmayın yoksa bedelini ödersiniz” diyecek kadar ileri gitti.

Sürekli tehlikelere rağmen, Trainwreck geçtiğimiz günlerde 22,5 milyon dolarlık bir ödül talep ederek jackpot olmayan bir galibiyet için bir dünya rekoru kırdı. Bu kazanç, popüler bir çevrimiçi slot oyunu olan Might of Ra aracılığıyla geldi. Bunun gibi anlar, yayıncının tekrarlanan uyarılarının yerini alabilir ve Poki’nin sohbetinde kendini kabul eden bağımlı gibi insanlara yapışabilir.

Pokimane’nin mücadele eden hayrana tavsiyesi, eldeki sorunlara odaklanmak için Twitch’ten zaman ayırmasıydı.

“Ben senin yerinde olsaydım, muhtemelen genel olarak yayınları izlemeyi bırakırdım çünkü kumar yayınlarını izlemek için çok fazla teşvik edilmiş veya cazip olmuş olabilirsiniz ve sonra kendi kendinize kumar oynayabilirsiniz.”

Trainwreck’in kredisine göre, her zaman sorunlu kumarbazları desteklemenin bir savunucusu olmuştur. Hatta yakın zamanda, izleyicilerine karşı şeffaf olmadığını iddia ettiği İsveçli yayıncı Roshtein’i hedef aldı.

Pokimane ve hayran arasındaki tartışma, topluluğun kumar akışlarını tartıştığı Reddit’e sıçradı. Eleştirmenler, gevezeliğin sorunlarını temsil ettiğini düşünürken, diğerleri bireylerin kararlarını hala kontrol ettiğini iddia etti.


Güvenilir Bahis Siteleri