Okada’nın zaferi, Macau’nun kayıpları; Mohegan Güney Kore’de yoluna devam ediyor


Manila Savcıları Kazuo Okada’yı suçlamayı reddetti

Filipinler’deki Cumhuriyet Savcılığı, Kazuo Okada’nın kendisi ve diğer dördünün belgelerde tahrifat yaptığına dair üç şikayet üzerine kovuşturmayı reddetti. Ofis, iddiaları araştırdıktan sonra Okada veya diğer dört kişiyi suçlamak için olası bir neden olmadığını belirtti.

Çalışanlara yazdığı bir mektupta kendisinden ünlü olarak Daddy O’ olarak bahseden Okada’nın destanı ve Okada Malila’yı zorla işgali, şu anda kumarhanenin kontrolü için oğlu Tomohiro ile yasal bir savaşta olduğu için sektörde manşetlere taşındı. dinlenme tesisi. Tomohiro Okada, Okada Manila’nın mülkiyetinin %53,27’sine sahip olduğu Okada Holdings’e ait olduğunu iddia , bu iddia şu anda Filipinler Yüksek Mahkemesinde tartışılıyor.

Gaming’in Güney Kore tesisi, 2023 lansmanı için yolda

ABD’li kabile oyun operatörü Mohegan Gaming & Entertainment, önemli artan maliyetlere ve tedarik sorunlarına rağmen 1,6 milyar dolarlık Güney Kore kumarhane tesisinin 2023’te hala açılacağını yineledi.

Mohegan CEO’su Ray Pineault, Mohegan’ın 2. Çeyrek sonuçlarını açıklarken gelişmeden bahsetti: “Tedarik zinciri konularını düşündüğünüzde açıkçası zorlu bir ortam var. Bu, açılış öncesi giderlerimizi izlemek için genel yüklenicimizle sürekli iletişim halinde olduğumuz bir şey ve bu projeyi yolunda ve bütçede tuttuğumuzdan emin olmanın yollarını aramaya ediyoruz.”

Resorts World Sentosa, H1 kaybında pozitifleri görüyor

Singapur’daki Resorts World Sentosa (RWS) kumarhane kompleksi, ilk yarı karında 2021’de %4 olan 84,4 milyon SGD’ye (61,3 milyon ABD Doları) düşen bir düşüş duyurdu. Ancak, RWS’nin sahibi olan Genting Singapur, oyun kolunu gördü 2022’nin ilk 6 ayında aslında %7 büyüyecek.

Operatör, Singapur sınırlarının diğer ülkelere açılmasının bir sonucu olarak uluslararası turizm tarafından yönlendirilen oyun ve entegre tatil tekliflerine yönelik bastırılmış talepteki toparlanmayı sabitledi.

“Tedarik zinciri konularını düşündüğünüzde açıkçası zorlu bir ortam var. Bu, açılış öncesi giderlerimizi izlemek için genel yüklenicimizle sürekli iletişim halinde olduğumuz bir şey ve bu projeyi yolunda ve bütçede tuttuğumuzdan emin olmanın yollarını aramaya devam ediyoruz.” Mohegan CEO’su Ray Pineault

Makao’da çalışan sayıları kaymaya başladı

En son istatistiklere göre, Çin’in Macau kumar merkezinde çalışan insan sayısı düşmeye başladı. Rakamlar, şehirdeki oyun endüstrisinde çalışan insanlarda %4’lük bir düşüş olduğunu gösteriyor – bu, muhtemelen şehirdeki kumarhaneler ve operatörler üzerindeki artan baskıdan kaynaklanıyor, çünkü sokağa çıkma kısıtlamaları tahribat yapmaya devam ediyor.

Rakamlar, şehirdeki oyun endüstrisinin yerel istihdamın %19,1’ini oluşturduğunu – 2021’de % 0,5’lik bir düşüş – ve aynı zamanda eksik istihdam edilen insan sayısının 5,100 arttığını ortaya koyan Macau İstatistik ve Sayım Servisi’nden geliyor. geçen yıl üç aylık rapor, şimdi 15.700’de oturuyor.

Bu haftanın başlarında, Kumar İçeriden Bilgi seçmenlerimizin %67’si LinkedIn ‘hayır’ lehinde oy kullandı

Asya’da büyük bir kumar endüstrisi hikayesini kaçırdınız mı? Endişelenmeyin, Gambling Insider, Asya özetimize göz attı.


Canlı Bahis Siteleri