GGPoker, Dan Bilzerian ile Devam Eden Ortaklığını Açıkladı


Merhaba Ben Marka Elçisiyim ad etiketi

GGPoker, tartışmalı Dan Bilzerian ile hala bir ortaklığı olduğunu doğruladı. [Image: Shutterstock.com]

Hala sosyal medya kişiliğiyle çalışıyor

Bu ayın başlarında, GGPoker, Dan Bilzerian’ın elini siliyormuş ve playboy’un artık bir marka elçisi olduğunu iddia etmiyormuş gibi görünüyordu. GGPoker, Bilzerian’ın resimlerini poker web sitesinden kaldırdı ve onun Dünya Kadınlar Günü’nde serbest bırakıldığına dair haberler su yüzüne çıkmaya başladı, bu ilginç bir zamanlama, kadınlara kötü muamelesi nedeniyle ilginç bir zamanlamaydı.

Ancak artık GGPoker’ın Bilzerian’ı bırakmadığını ve poker odasının hala onunla çalıştığını biliyoruz. Twitter’daki bir gönderi ilişkiyi doğruladı:

Görünüşe göre GGPoker, Bilzerian ile yakın çalışmaya devam etmeyi planlıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde yeni ortaklık faaliyetlerini açıklayacak. Bunun neleri gerektirebileceği herkesin tahminidir.

Dan Bilzerian neden GGPoker Ambassador sayfasından kaldırılsın?

GGPoker, playboy ile hala çalıştığını onayladığına göre, onu neden web sitesinden kaldırdılar? Dünya Kadınlar Günü’nde, imajı ve adı artık sitede listelenmiyordu ve oyun içi ifadeleri de kayıptı. GGPoker, Bilzerian ile çalıştıklarını söylese de görüntüleri henüz siteye geri dönmedi.

ne kadar tartışmalı olduğunu ilk elden çabucak keşfetti

Poker dünyası, Bilzerian ile ilgili içeriğin ortadan kaybolmasının, GGPoker’ın kendisinden ve onun maskaralıklarından bıktığı anlamına geldiğini varsayıyordu. Marka, 2020’nin sonlarında onu büyükelçi olarak imzaladı ve ne kadar tartışmalı olduğunu ilk elden çabucak keşfetti.

GGPoker, Bilzerian’ı işe aldıktan kısa bir süre sonra, Kanadalı poker oyuncusu ve yayıncı Vanessa Kade’ye küçük düşürücü açıklamalar yaptı. GGPoker’ı kendisini imzalaması için çağırdıktan sonra Twitter’da “Sessiz kaltak, kimse senin kim olduğunu bilmiyor” dedi.

GGPoker, yeni büyükelçisinin tarafını tutuyor gibi görünüyordu. Poker odası Kade’den özür dilemek yerine onun eski üye hesabını kapattı. Marka, Bilzerian’ın veya şirketin herhangi bir yanlış yaptığını kabul etmedi.

Neden ortaklığı sürdürmeyi seçmelisiniz?

GGPoker’ın Dan Bilzerian ile olan ilişkisini neden sürdürmek istediği, özellikle de ortaklığı çevreleyen tüm tartışmalar göz önüne alındığında, net değil. Bilzerian, yoğun takip edilen sosyal medya kanallarında platformun tanıtımını bile yapmadı.

Bilzerian, marka için teke tek maçından bile vazgeçti. Poker odası, onun doğum günü ile bağlantılı olarak bir freeroll düzenledi ve kazananın Bilzerian teke tek oynaması kararlaştırıldı. Bilim yazarı Alex O’Brien o meydan okuyucu olacaktı, ancak ne GGPoker ne de Bilzerian herhangi bir şey planlamak için ulaşmadıktan bir yıl sonra, Americas Cardroom, O’Brien’ı Kade’ye karşı kazandı ve kazançlar hayır kurumuna gitti.

GGPoker, platformun şu anda elçileri olarak altı kadını içerdiği kadın oyunculara erişim üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Marka, daha fazla kadın oyuncu getirmek için sitede kadın odaklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Görünüşe göre Dan Bilzerian’la ilgili sorun poker odasını etkileyerek markanın kadınlarla ilgili yaptığı iyileştirmeleri potansiyel olarak olumsuz etkiliyor.