Dan Bilzerian Artık GGPoker Marka Elçisi Değil


Dan Bilzerian

Dan Bilzerian, profil sayfası artık GGPoker’ın sitesinde bulunmadığından, görünüşe göre artık bir GGPoker marka elçisi değil. [Image: Shutterstock.com]

Hele şükür

Tartışmalı playboy Dan Bilzerian artık bir GGPoker marka elçisi değil gibi görünüyor. GGPoker’ın web sitesindeki marka elçisi sayfasında, Bilzerian’ın Dünya Kadınlar Günü ile aynı gün yayından kaldırıldığını belirten çok sayıda rapor eksik.

anlaşmanın doğal bir şekilde sona erdiği veya GGPoker’ın ilişkiyi sonlandırıp sonlandırmadığı belirsiz

Pokerfuse sosyal medya kişiliğinin imajının ve adının Pazartesi günü web sitesinde yer aldığını, ancak Salı günü olmadığını bildirdi. Oyuncuların kullanabileceği özel Bilzerian ifadeleri de artık kayıp. Anlaşmanın doğal bir şekilde sona erdiği veya GGPoker’ın ilişkiyi sonlandırıp sonlandırmadığı belli değil.

Çalkantılı bir ilişki

GGPoker 2017’de piyasaya sürüldü ve dünyanın en büyük poker sitelerinden biri haline geldi. Gemide Daniel Negreanu, Jason Koon ve Fedor Holz dahil olmak üzere çok sayıda marka elçisi var. GGPoker ilk olarak Aralık 2020’de Bilzerian ile güçlerini birleştirdi ve Bilzerian büyükelçiliği öncesinde ve sırasında birçok tartışmaya neden oldu.

poker topluluğunun büyük bir kısmı ortaklıktan memnun değildi

Poker camiasının büyük bir kısmı, özellikle Bilzerian’ın yıllardır kadınlara muamelesi nedeniyle, imzadan memnun değildi. İlişkinin sona ermesi, GGPoker’ın Bilzerian ile çokça duyurulan anlaşmazlığının ardından Vanessa Kade ile bir ortaklık anlaşmasını sonlandırmasından neredeyse bir yıl sonra geldi.

Bizim David Lappin, Bilzerian’ın görünüşe göre artık bir GGPoker elçisi olmadığını öğrendikten sonra poker topluluğundaki birçok kişinin düşüncelerini tekrarladı:

Bilzerian 15 aydır büyükelçi olmasına rağmen platformun tanıtımı için fazla çaba göstermedi. En önemlisi, Bilzerian 2020’de 100.000 $’lık GGPoker Dan Bilzerian Doğum Günü freeroll turnuvasının galibi ile teke tek maç oynama taahhüdünü yerine getirmedi. Bilim yazarı Alex O’Brien ile karşılaşması gerekiyordu.

Kadın oyuncu erişiminin iyileştirilmesi

GGPoker, ortaklığın imzalanmasının ardından binlerce yeni kayıt olduğunu belirtirken, Bilzerian ile çalışmanın somut etkisi konusunda hiçbir zaman net bir rakam paylaşmadı. Bilzerian’ı imzalamasının verdiği tepkinin ardından GGPoker, kadın oyunculara daha fazla önem vermeye karar verdi.

Dan Bilzerian, 32 milyondan fazla Instagram takipçisi olan tartışmalı bir karakterdir. Sosyal medyada kumar oynaması ve kadınsı yaşam tarzını sergilemesiyle popüler oldu.

Platformda artık elçi olarak altı kadın poker oyuncusu var. Ayrıca, son birkaç gün içinde Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için 50.000$’lık garantili para ödülü ile kadın odaklı özel bir turnuva düzenledi.