Crown Melbourne’de 500 bin dolarlık araba çalan adam tutuklandı


Taç Melbourne işareti

Bir , Melbourne’den yarım milyon dolar değerinde bir McLaren çalmakla suçlandı. [Image: Shutterstock.com]

Vale dolandırmak

Crown Melbourne’de bir adam 500.000 dolarlık McLaren çalmakla suçlandı.

Onlara vale bileti verdim ve hayır dediler, sabah 3’te aldınız.”

Aracın sürücüsü Johnny Nahlous, “Onlara vale biletini verdim ve hayır, sabah 3’te aldınız dediler” dedi.

Hırsız, Pazar sabahı belirtilen saatte kumarhanenin valesinden arabayı alarak sürücüyü şokta bıraktı. Neyse ki, yetkililer arabanın yerini takip edebildi ve yüzsüz sahibi taklitçisini tutukladı.

Crown Melbourne’de büyük hırsızlık otomobili

Polis, arabanın Melbourne’ün batı yakasında, Avustralya kıtasının dibine yakın bir şehir olan West Footscray’e gittiğini belirledi. Geldiklerinde, aracı yasadışı bir şekilde valeden almakla suçlanan 43 yaşındaki bir adamı tutukladılar.

Araba, Sidney merkezli bir kiralama hizmeti olan Honeymoon Car Hire’a aittir. Şirket, Crown Melbourne’ün, birinin anahtarları isteyerek araçtan sorumlu olmayan bir kişiye devrettiği yetersiz vale sisteminden memnun değil. Sonuç olarak Honeymoon, avukatlarını kumarhaneye karşı hazırladığını söyledi.

Honeymoon Car Hire temsilcisi Georgia Hunter, “İç mekanda, motorda hasar var ve bunun da resimlerimiz var,” dedi. “Taç ile zamanı geldiğinde yasal işlem başlatacağız.”

Devam eden bir soruşturma

Polis, suçlunun Brisbane’in hemen güneyinde, ülkenin Doğu Kıyısı boyunca uzanan bir şehir olan Lismore’un yerlisi olduğunu söylüyor. Bir motorlu araç hırsızlığıyla suçlandı ve 17 Ekim’de Melbourne Sulh Ceza Mahkemesi’ne çıkacak.

Tutuklamayla bağlantılı olarak, polis hırsızlıkla ilgili soruşturmayı sürdürüyor. Crown’un bir sözcüsü, polise adalet arayışında yardım ettiğini söyledi.

güvenlik konularını son derece ciddiye alıyoruz”

Kraliyet temsilcisi, “Güvenlik konularını son derece ciddiye alıyoruz ve öncelikli olarak bir iç soruşturma başlattık” dedi.

Crown Melbourne, 1997’nin ortalarında taşınmadan ve yeniden açılmadan önce 1994’te açıldı. 1.600’den fazla misafir odası ve 540 masa oyunu ve 2.500 poker makinesi için lisansı vardır.


Güvenilir Bahis Siteleri