Churchill Downs, Chuck Kenyon’un yerine Katherine Armstrong HR başkanını atadı


Churchill Downs Incorporated (CDI), Kenyon’dan devralarak, insan kaynakları departmanının başına geçmesi için Armstrong’u görevlendirdi.

Armstrong, Nisan 2021’den bu yana Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan İnsan Kaynakları Kıdemli Başkan Yardımcılığına terfi etti.

Bu son rolde, diğer şeylerin yanı sıra “çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık kültürünü ilerletmek için stratejik bir vizyon” geliştirmekten sorumluydu. Bu arada Kenyon, 18 yıldır CDI’nin insan kaynakları departmanına liderlik ettikten sonra istifa etmeye karar verdi.

Churchill Downs’ın CEO’su Bill Carstanjen, Kenyon’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve ona iyi dileklerde bulundu.

Carstanjen, “Chuck, son 18 yılda işimizin büyümesine ve evrimine olağanüstü katkıda bulundu” dedi.

“Birçok ekip üyesi gibi, Chuck’ın organizasyona ve en az bir o kadar da önemlisi şirketimizi oluşturan bireylerin gelişimine ve başarısına yaptığı muazzam kişisel katkılar için derinden minnettarım ve minnettarım. Kendisine emekliliğinde en iyisini diliyoruz” dedi.

Kenyon’un geçen Armstrong, çeşitli kurumsal İK sorumluluklarını üstlenecek ve ayrıca CDI’nin dahili kültür stratejisini yönlendirmeye devam edecek.

Bu bağlamda, Armstrong’un deneyimi muhtemelen ona iyi hizmet edecektir. CDI’ye katılmadan önce stratejik bir İK danışmanlık firması olan Success Track’in Kurucusu ve Başkanıydı.

Terfisi hemen yürürlüğe girecek ve emekliliği 1 Ağustos’ta yürürlüğe girecek olan Kenyon ile bir “geçiş devretme dönemi” içerecek.

Carstanjen, Armstrong’un atanmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Ekibimizdeki herkesin saygısını ve güvenini hızla kazandı.

Onu yeni rolü için tebrik ediyoruz ve şirketimiz büyümeye devam ederken etkili liderliğini dört gözle bekliyoruz” dedi.


Canlı Bahis Siteleri